Opinie klientów

Zapoznajcie się z opiniami naszych klientów

Podziel się swoją opinią

Jest dla nas szczególnie ważne, by spełniać oczekiwania naszych klientów. Z tego względu jest dla nas niezwykle istotne, abyście dzielili się swymi uwagami i spostrzeżeniami, co pozwoli nam jeszcze lepiej świadczyć nasze usługi.

Profesjonalizm i zaangażowanie

Polecam znakomity kontakt od samego początku, wzorowe przygotowanie , skutecznie i bez naciągania. Pełne zaangażowanie do końca prowadzonej sprawy.

Damian Harasim

Rzetelność i profesjonalizm

Dziękujemy za rzetelność i profesjonalizm, na dzień dzisiejszy po czterech długich latach wspólnej walki sprawa zakończona sukcesem. Być może to nie koniec ale jesteśmy wdzięczni za cierpliwość, wsparcie i całą pracę w tak trudnej sprawie. Dzięki Państwu cały czas mieliśmy poczucie bezpieczeństwa.

Z poważaniem,

Grażyna i Jacek Kopiec

Porada prawna

Kompetencja na wysokim poziomie, naturalnie ludzkie podejście do klienta, bezproblemowy kontakt a przy tym przyjazna atmosfera. To wszystko spotkałam w kancelarii, która polecam z czystym sumieniem.

Marzanna Skiba

Pełen profesjonalizm, indywidualne podejście do

Pełen profesjonalizm, indywidualne podejście do klienta, przyjazna atmosfera. Serdecznie polecam.

Katarzyna G

Sprawnie, szybko i przede wszystkim

Sprawnie, szybko i przede wszystkim profesjonalnie. Bardzo polecam mecenasa Łukasika. Pozdrawiam

Krystian Zawisło

Polecam

Przeprowadzenie sprawy spadkowej przez kancelarię poszło bardzo sprawnie.
Polecam.

Wojciech T

Rewelacja. Wygrana za każdym razem!

Rewelacja. Cenowo bardzo przystępnie, aż się zdziwiłam, bo kancelaria na wysokim poziomie,a w dodatku umiejscowiona w sercu Gliwic przy samym Rynku. Bardzo rzeczowa porada prawna, lekkość w rozwiązywaniu problemów. Ale przedewszytkim każda sprawa zakończona po mojej myśli!
Pełen profesjonalizm. Polecam.

Małgorzata Dudek
Prestiż

Sprawnie i merytorycznie

Już od dłuższego czasu korzystam z usług kancelarii. Za każdym razem jestem bardzo zadowolony – zarówno jeśli chodzi o kontakt i tłumaczenie (nie jestem zorientowany w kwestiach prawnych), jak i o samą jakość usług. Wszystkie sprawy doprowadzone do końca. Szczerze polecam.